MIGHTY EAGLES

01
NEWS

PŘIDEJ SE K NAŠEMU E-GAMINGOVÉMU SPOLKU!

02
VIZE

kdo jsme

Mighty Eagles v roce 2022

Herní spolek Mighty Eagles z VŠTE v ČB se jako každý rok účastnil univerzitních turnajů ve hrách League of Legends (LoL) a Counter Strike: Global Offensive (CS:GO). Přes silnou konkurenci se týmům nepodařilo prorazit do postupových částí turnajů. I přes to se náš spolek dokázal dostat do povědomí v univerzitní lize, hlavně pro organizátory, kteří nás sami oslovili ohledně komunikace na sociálních sítích.

Spolek MIE pořádal každý semestr veřejný League of Legends turnaj, který se streamoval na VŠTE z multimediální místnosti za komentování velice zábavných a šikovných komentátorů, Daniela Sedláka a Jakuba Látala. Při turnaji se rozdávaly hodnotné ceny, a to napomohlo k rychlému naplnění turnajového pavouka velkým zájmem i z veřejnosti.

Během letního semestru probíhala i letní část nejvyšší evropské ligy v LoL se zkratkou LEC. MIE si uspořádalo pro své členy společné sledování finále této ligy s technickou pomocí od VŠTE v ČB.

23. 5. 2022 na VŠTE proběhla přednáška od Pavla „Herdyna“ Mikeše, dvojnásobného mistra ČR v LoL, jednoho z nejznámějších streamerů a youtuberů v rámci esportu a jednoho ze zakladatelů esportové scény v ČR a SK. Tato přednáška měla neskutečný marketingový dosah.

Po letním semestru se konaly 3 důležité akce: Teambuilding, Přednáška na BUDCON a Letní pobyt na chatě u Černé v Pošumaví.

Předseda a zástupkyně členů, Stanislav Veselý a Simona Kelemenová, byli pozváni díky úspěšnosti v MIE, aby uspořádali přednášku o esportu obecně, esportu v Českých Budějovicích a Mighty Eagles na akci „Budějcký CON“ v Letním kině Háječek. Na tuto akci jsou pozvaní na rok 2023 znovu. „Těšíme se na ještě vyšší návštěvnost a znovu skvělou atmosféru při takovéto akci“.

6.10.2022 probíhaly volby na post předsedy MIE, ve kterých se Stanislav Veselý stal znovuzvoleným předsedou MIE a spolek tak vede úspěšně i dále.

V zimním semestru 2022 se ve spolupráci se Studentský klub C uspořádala školní FIFA liga pod záštitou MIE, kterou vyhrál zatím náš esportově nejúspěšnější člen, Josef Vokáč.

Spolku MIE se podařilo sehnat i různé spolupráce, mezi které například patří lednička Redbull se stálým doplňováním, spolupráce s Kafe a Dýmka V Lese, která přichystala po MIE pojmenovaný drink v jejich podniku (přeložený Mighty Eagles na „Impozantní orel“) a podpora na MIE akce. A další velká spolupráce je s podnikem Cech hráčů v Českých Budějovicích, který se zabývá deskovými hrami a pro studenty VŠTE vytvořil na svém eshopu 5 % slevu a pro členy MIE 10 % slevu.

Rok 2022 spolek zakončil zábavou nabitým vánočním večírkem, který se uspořádal v prostorách Menzy VŠTE.

Mighty Eagles je velice oblíbeným spolkem na VŠTE nejen pro studenty, ale i pro zaměstnance VŠTE, pěvně věříme, že tomu tak i zůstane, například oddělení vnějších vztahů a marketing jistě potvrdí, že je na MIE spolehnutí a na zavolání se vším pomůžeme.

Mighty Eagles

E - Sport

Náš nejmladší školní spolek zaměřený na e-gaming má název Mighty Eagles. Hráči a hráčky z naší školy se již teď zapojují do online turnajů a vede se jim skvěle! Co všechno vlastně hrají?

 

  • League of Legends (LoL)
  • Counter Strike: Global Offensive (CS:GO)
  • Právě rozjíždí:
    • Call of Duty: Warzone (CoD: Warzone),
    • FIFA,
    • World of Tanks (WoT).
03
REALIZAČNÍ TÝM

STANISLAV VESELÝ

ZAKLADATEL

05
PARTNEŘI